تبلیغات
انجمن تئاترسازمان بسیج هنرمندان استان مازندران - کارگاه آموزشی فنون بازیگری و کارگردانی نوین در ساری

کارگاه آموزشی فنون بازیگری و کارگردانی نوین در ساری
کارگاه آموزشی فنون بازیگری و کارگردانی نوین در ساری

|
رییس سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران خبر داد: از سوی انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران کارگاه آموزشی یک روزه فنون بازیگری و کارگردانی نوین چهارشنبه 23 دی ماه با حضور کوروش زارعی عضو شورای مرکزی انجمن نمایش بسیج هنرمندان کشور برگزار می شود.

 

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری سیمرغ قهرمان سعیدی رییس سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران با اشاره این مطلب که ارتقای سطح علمی هنرمندان بسیجی یکی از اهداف این سازمان در مازندران است گفت: از سوی انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران به جهت ارتقای سطح علمی هنرمندان بسیجی رشته نمایش استان مازندران یک دوره کارگاه اموزشی با حضور هنرمندان بسیجی سراسر استان در مرکز آموزش امامت سپاه پاسداران استان مازندران در ساری برگزار خواهد شد.
وی افزود: در این دوره آموزشی کوروش زارعی بازیگر و کارگردان تئاتر و تلویزیون عضو شورای مرکزی انجمن نمایش بسیج هنرمندان کشور به آموزش فنون  نوین بازیگری و کارگردانی خواهد پرداخت.
سعیدی  با ارایه این مطلب که از شرکت کنندگان آزمون پایان دوره به عمل می آید ادامه داد:  به شرکت کننده گان در این دوره گواهی آموزشی اعطا خواهد شد.

برچسب ها: کارگاه آموزشی فنون بازیگری و کارگردانی نوین در ساری،
ادامه مطلب
[ شنبه 19 دی 1394 ] [ 10:57 ب.ظ ] [ حمیدرضا گل محمدی تواندشتی ]