تبلیغات
انجمن تئاترسازمان بسیج هنرمندان استان مازندران - نشست توجیهی دوازد همین جشنواره تئاتر بسیج هنرمندان استان مازندران

نشست توجیهی دوازد همین جشنواره تئاتر بسیج هنرمندان استان مازندران

اخبار > نشست توجیهی دوازد همین جشنواره تئاتر بسیج هنرمندان استان مازندران


|
دومین نشست انجمن نمایش بسیج هنرمندان استان مازندران جهت توجیه دوازدهمین جشنواره تئاتر بسیج استان مازندران برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سیمرغ :  دومین نشست  شورای انجمن نمایش بسیج هنرمندان استان مازندران  جهت توجیه دوازدهمین جشنواره تئاتر بسیج استان مازندران با حضور رییس و اعضای شورای مرکزی انجمن نمایش ، مسئول امور انجمن های و سرگروه های تئاتری کانون بسیج هنرمندان استان در محل دفتر امور انجمن های استان برگزارشد.
 در این نشست محمدرضا ضمیر پور  مسئول انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان مازندران  به گزارشی در باره  اقدامات صورت گرفته در خصوص اعلام فراخوان دوازدهمین جشنواره تئاتر بسیج استان پرداخت وگفت:  در جشنواره امسال تغیراتی اساسی صورت پذیرفته است و ما طبق فراخوان دریافت طرح قصه بر اساس موضوعات مطرح شده در فراخوان را خواهیم داشت که پس از پایان تولید نمایشنامه و تائید آن توسط اساتید راهنما این نمایشنامه ها توسط کارگردانانی به اجرا در خواهند آمد.
  وی افزود:  پس از بازبینی و تائید نمایش ها توسط هیات داوران، این نمایش ها  اجرای عموم خواهند داشت و مستقیما به سوی جشنواره کشوری راه خواهند یافت.
در ادامه این نشست به سوالات حاضران در رابطه با جشنواره پاسخ های لازم داده شد و قرار براین شد تا فراخوان دوازدهمین جشنواره  در سطح استان از طریق مسئولان کانون های استان و  فضای مجازی صورت پذیرد تا اینکه جشنواره به صورت اجرایی در آید.
گفتنی است که علاقمندان شرکت در جشنواره می توانند با تماس با کانون های شهرستان ها و یا با شماره تماس دبیرخانه 33360598 011 و شمار ه تماس   09117812565  دبیر جشنواره استان  تماس حاصل کنند.
برچسب ها: نشست توجیهی دوازد همین جشنواره تئاتر بسیج هنرمندان استان مازندران، دنبالک ها: سیمرغ،
ادامه مطلب
[ سه شنبه 18 خرداد 1395 ] [ 11:14 ق.ظ ] [ حمیدرضا گل محمدی تواندشتی ]