تبلیغات
انجمن تئاترسازمان بسیج هنرمندان استان مازندران - نکوداشت «مسافرآستانه» رئیس انجمن تئاتر بسیج هنرمندان

نکوداشت «مسافرآستانه» رئیس انجمن تئاتر بسیج هنرمندان

زمان ثبت : 1395-03-16 13:05:19

در اختتامیه تئاتر مردمی خرداد صورت می گیرد

نکوداشت «مسافرآستانه» رئیس انجمن تئاتر بسیج هنرمندان

به گزارش سایت نسخه هنر؛

اختتامیه سومین همایش ملی تئاتر مردمی امروز ۱۶خردادماه در سالن مهر حوزه هنری با تقدیر از حسین مسافرآستانه رئیس انجمن تئاتر بسیج هنرمندان برگزار می‌شود.

در این مراسم ضمن تقدیر از شرکت کنندگان قرار است نکوداشتی برای مرد خوش رو و همیشه فعال تئاتر ایران، حسین مسافرآستانه نیز صورت گیرد، مردی که در سال های بسیار همواره در عرصه تئاتر انقلاب، دفاع مقدس و دینی کوشیده است و اثاری متفاوت را بر روی صحنه برده است.

اجرای اختتامیه سومین همایش ملی تئاتر مردمی خرداد نیز امروز برعهده ناصر فیض شاعر طنزپرداز کشورمان و رئیس دفتر طنر حوزه هنری انقلاب اسلامی است.

همایش ملی تئاتر مردمی خرداد با حضور 16 نمایش از 12 استان اجراهایی را در مرقد مطهر امام خمینی(ره)، میدان امام حسین(ع)، گلزار شهدای بهشت زهرا(س)، تئاتر شهر و پارک دانشجو داشت و در این ایام مخاطبان بسیاری از اقشار مختلف مردم به تماشای آثار نشستند.

سومین همایش ملی تئاتر مردمی خرداد به دبیری امیرحسین شفیعی و به همت دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجد حوزه هنری از 13 تا 16 خرداد 1395 برگزار شد.برچسب ها: نکوداشت «مسافرآستانه» رئیس انجمن تئاتر بسیج هنرمندان، دنبالک ها: نسخه هنر،
ادامه مطلب
[ یکشنبه 16 خرداد 1395 ] [ 02:00 ق.ظ ] [ حمیدرضا گل محمدی تواندشتی ]