تبلیغات
انجمن تئاترسازمان بسیج هنرمندان استان مازندران - فعالیتهای سازمان بسیج هنرمندان در 4 محور مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است

فعالیتهای سازمان بسیج هنرمندان در 4 محور مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است

زمان ثبت : 1395-03-18 02:27:42

رئیس سازمان بسیج هنرمندان:

فعالیتهای سازمان بسیج هنرمندان در 4 محور مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است

به گزارش سایت نسخه هنر؛

غلامرضا منتظری رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور ضمن عرض تبریک روزهای آغازین ماه رمضان گفت: در آستانه ماهی قرار داریم که خداوند عزیز فرصتی را فراهم کرده تا انسان اسباب رشد و بالندگی خویش را فراهم کند.

منتظری در ابتدای این گفتگو گفت : فعالیتهای سازمان بسیج هنرمندان بعنوان بزرگترین شبکه مردمی،ارزشی ،فرهنگی و ادبی کشور در حال حاضر در 4 محور مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است:

نخست: انتخاب شعاری راهبردی برای برنامه های سازمانی خود که خروجی آن تحولی معنادار در سازمان باشد به همین دلیل شعار نقش آفرینی سازمان در تغییر موازنه فرهنگی ادبی کشور در تراز انقلاب اسلامی را انتخاب کردیم .

دوم: نگاه مسئله محور به فرموده های مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

سوم: بحث آموزش محوری و افزایش سطح دانش در بخش های مهارتی ، معرفتی و ایجاد بسترهای آموزش بصیرتی برای هنرمندان بسیجی سراسر کشور و هدف چهارم سازمان بسیج هنرمندان تربیت یکصد نفر نیروی متخصص در هر رشته تا پایان برنامه توسعه پنج ساله ششم در تراز انقلاب اسلامی است که در تربیت این نیروها جوانان متعهد و ارزشی در اولویت هستند.

وی افزود : سازمان بسیج هنرمندان باید از ظرفیت های خود در جهت نیازهای فرهنگی و هنری انقلاب استفاده کند. همچنین باید به گروه ها و کانون های هنری ادبی توجه بیشتری کرد و تمامی برنامه های بسیج هنرمندان غالب کانون محور به خود بگیرد.

منتظری در ادامه تشریح اهداف سازمان افزود: سازمان بسیج هنرمندان باید نسبت به طراحی شبکه ارتباطی دوسویه اقدام کند. مقصود شبکه ایست که هم جامعه هدف بتواند با سازمان ارتباط برقرار کند و هم سازمان با جامعه هدف ارتباطی آسان داشته باشد.

رییس سازمان بسیج هنرمندان تشریح کرد:سازمان بسیج هنرمندان تاکنون میزبان سه رخداد فرهنگی تخصصی ویژه مسولین،مدیران و اعضای شورای سازمانهای استانی در مشهد و رامسر بوده است و در آینده نیز میزبان نشست تخصصی گروهها و کانونها خواهد بود.

منتظری در پایان مهم ترین دستاورد سازمان بسیج هنرمندان را افزایش اعتماد که یک سرمایه بزرگ اجتماعی است دانست و گفت: دغدغه اصلی سازمان بسیج هنرمندان ارایه تصویر روشنی از هنر در تراز ارزشهای انقلاب اسلامی است.برچسب ها: فعالیتهای سازمان بسیج هنرمندان در 4 محور مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است، دنبالک ها: نسخه،
ادامه مطلب
[ جمعه 21 خرداد 1395 ] [ 06:44 ب.ظ ] [ حمیدرضا گل محمدی تواندشتی ]