تبلیغات
انجمن تئاترسازمان بسیج هنرمندان استان مازندران - در جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها هنرمند بسیجی مازندرانی جایزه بازیگر برتر را دریافت کرد

در جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها هنرمند بسیجی مازندرانی جایزه بازیگر برتر را دریافت کرد

زمان ثبت : 1395-10-06 14:23:32

در جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها

هنرمند بسیجی مازندرانی جایزه بازیگر برتر را دریافت کرد

به گزارش سایت نسخه هنر؛

«سید ابراهیم عمادی هنرمند بسیجی مازندرانی» جایزه برتر نوزدهمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مرکز استان‌ها را که در اهواز برگزار شد به خود اختصاص داد.

«سیدابراهیم عمادی نوکنده» هنرمند بسیجی مازندرانی با بازی در تله فیلم «جاده تباهی» جایزه برتر بازیگری را در نوزدهمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مرکز استان‌ها که در اهواز برگزار شد از آن خود کرد.

از این بازیگر امسال فیلم تحسین شده «نیم‌رخ‌ها» ساخته زنده‌یاد «ایرج کریمی» در گروه هنر و تجربه اکران شد. این هنرمند بهشهری بهار امسال در فیلم «پایان رویاها» به نویسندگی و کارگردانی «محمدعلی طالبی» در منطقه شیرگاه نیز جلوی دوربین رفت. وی در این فیلم در ردای یک «شرخر» نیز ظاهر شد.

«سید ابراهیم عمادی» شهریور ماه امسال نیز در نخستین جشنواره فیلم سلامت جایزه سوم بخش برنامه‌های تلویزیونی را برای فیلم مستند داستانی «یک منهای دو» نیز دریافت کرد. داستان فیلم «یک منهای دو» درباره زن باردار روستایی است که همراه همسرش به آزمایشگاهی مراجعه می‌کنند. والدین پس از سونوگرافی پی می‌برند که فرزندشان مبتلا به بیماری تالاسمی از نوع ماژور است. پزشکان و کارشناسان بهداشت، باتوجه به این آزمایش به آنها اعلام می‌کنند که پیش از تولد بچه باید سقط شود. اما زوج جوان زیر بار نمی‌روند و سر‌سختانه مخالفت می‌کنند. پزشکان برای این‌که آنها را راضی کنند، بیماری تالاسمی را نزد آنها آورده تا از مشکلات خود و دردسرهای این بیماری برای آنها توضیح دهد که شاید آنها راضی به این سقط جنین شوند و...

فیلم «جاده تباهی» به کارگردانی «یاسر طالبی» و تهیه‌کنندگی «میترا روحی‌منش» در سیمای مرکز مازندران تولید شده و پیش از این نیز در چند جشنواره داخلی مورد قضاوت اهل فن قرار گرفته است.

سید ابراهیم عمادی از بدو تاسیس سازمان بسیج هنرمندان به مدت ۹ سال مسئول انجمن تئاتر بسیج هنرمندان و دوسال مسئول انجمن تئاتر استان مازندران بوده است.

موضوع: اخبار news، برچسب ها: در جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها هنرمند بسیجی مازندرانی جایزه بازیگر برتر را دریافت کرد،
ادامه مطلب
[ دوشنبه 6 دی 1395 ] [ 05:19 ب.ظ ] [ حمیدرضا گل محمدی تواندشتی ]