تبلیغات
انجمن تئاترسازمان بسیج هنرمندان استان مازندران - مازنی خبر: پذیرفته شدن مقاله بسیجی مازندرانی در همایش ترکیه

مازنی خبر: پذیرفته شدن مقاله بسیجی مازندرانی در همایش ترکیه

چاپ این صفحه

پذیرفته شدن مقاله بسیجی مازندرانی در همایش ترکیه

  • یکشنبه, 11 مرداد 1394
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

پذیرفته شدن  مقاله هنرمند بسیجی مازندرانی در همایش بین المللی نواوری و تحقیق در هنر و علوم انسانی ترکیه

 

به گزارش مازنی خبر ؛ مقاله هنرمند بسیجی مازندرانی منیرالسادات حسینی با عنوان« مقایسه نقش مایه پرنده در آثار فلزی دوران ساسانی با قرون اولیه هجری تا سلجوقی تبرستان »  در همایش بین المللی نواوری و تحقیق در هنر و علوم انسانی ترکیه  به عنوان سخنران پذیرفته شد.

مقاله هنرمند بسیجی فعال مازندرانی، خانم منیرالسادات حسینی کارشناس ارشد صنایع دستی و عضو شورای انجمن صنایع دستی سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران باعنوان« مقایسه نقش مایه پرنده در آثار فلزی دوران ساسانی با قرون اولیه هجری تا سلجوقی تبرستان »  در همایش بین المللی نوآوری و تحقیق در هنر و علوم انسانی ترکیه  به عنوان سخنران پذیرفته شد.

این همایش پنجم شهریور ماه 1394 در شهر استانبول ترکیه با حضور استادانی از دانشگاه های لاند سوئد، زاراگوزا اسپانیا، کرالاو امیتی هند، دانشگاه های اصفهان، آزاد اسلامی ، شریعتی ، پیام نور و خلیج فارس  از جمهوری اسلامی ایران با عنوان سخنران و عضو کمیته علمی و داور برگزار خواهد شد.

گواهی همایش توسط موسسات بین المللی سوییس و دی ان دبلیو اتریش صادر می گردد .

انجمن صنایع دستی و ساز مان بسیج هنرمندان استان مازندران ضمن تبریک به این خواهر بسیجی آرزوی توفیق ایشان را در همه ابعاد زندگی خواستاراست.

موفقیت هنرمندان این مرز و بوم با حضور سبزشان در اکثر نقاط جهان و کسب افتخارات جهانی باعث سرفرازی جمهوری اسلامی ایران واقتدار ملی است.


برچسب ها: پذیرفته شدن مقاله بسیجی مازندرانی در همایش ترکیه، دنبالک ها: مازنی خبر،
ادامه مطلب
[ یکشنبه 11 مرداد 1394 ] [ 05:23 ب.ظ ] [ حمیدرضا گل محمدی تواندشتی ]