تبلیغات
انجمن تئاترسازمان بسیج هنرمندان استان مازندران - پایگاه تحلیلی خبری سیمرغ - مازندران: کسب رتبه برتر شورای قشر سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران در کشور

پایگاه تحلیلی خبری سیمرغ - مازندران: کسب رتبه برتر شورای قشر سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران در کشور

اخبار > کسب رتبه برتر شورای قشر سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران در کشورکسب رتبه برتر شورای قشر سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران در کشور

|
رییس سازمان بسیج هنرمندان مازندران از برتری شورای قشر سازمان بسیج هنرمندان این استان در جشنوار مالک اشتر سال 94 سازمان بسیج هنرمندان کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری سیمرغ - مازندران، قهرمان سعیدی رییس سازمان بسیج هنرمنداران مازندران از برتری شورای قشر سازمان بسیج هنرمندان مازندران در جشنواره مالک اشتر سال 94 سازمان بسیج هنرمندان کشور خبر داد و گفت: از جمله مواردی که باعث شده است این قشر در این جشوره به رتبه برتر دست پیدا کندمی توان به عوامل ،تعامل و ارتباط خوب با ادارات،سازمان ها و نهاد های فرهنگی در جهت کیفیت بخشی و تاثیر گزاری بیشتر، توجه به دستورالعمل ها و بخشنامه های ارسالی از طرف مراجع،مربوطه، و اجرای کامل آن ها  بوده است.
وی برگزاری جلسات منظم و اجرای مصوبات آن تا حصول نتیجه ،ثبت و ضبط کلیه مذاکرات، جلسات شورا و تهیه و تنظیم صورت جلسه و اعلام مراکز ذیربط بوده است افزود: بهره گیری از توانمندی های صاحب نظران و فرهیختگان بویژه هنرمندان پیشکسوت و متعهد با ارتقای سطح کیفی برنامه های سازماندارا بودن روحیه جهادی ،تعامل پذیری اعضا ،برپایی نشست ها با اهداف تبادل آراء و فکار، خدمات رسانی مناسب به اعضا ء نیز از مواردی بود که موجب این برتری را فراهم آورد.
سعیدی ادامه داد: توجه به مقوله تهاجم فرهنگی و حفظ و حراست از ارزش های انقلاب اسلامی در تنظیم برنامه های سالانه و همگام سازی آن با نیاز های جامعه ،ایجاد فضای همدلی ،صمیمیت و امید نشاط  موارد دیگری بود که این برتری را در کشور ایجاد کرد.
رییس سازمان بسیج هنرمندان مازندران خاطر نشان کرد : امید آن داریم که در پرتوی عنایات الهی و اهل بیت (ع) و توجه به کلام نورانی  مقام معظم رهبری بتوانیم به دور از هیاهوی رسانه ای و به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی به اهداف عالیه اسلامی نایل شویم.

موضوع: اخبار news، برچسب ها: پایگاه تحلیلی، خبری سیمرغ - مازندران: کسب رتبه برتر شورای قشر سازمان بسیج هنرمندان، استان مازندران در کشور، دنبالک ها: سیمرغ،
ادامه مطلب
[ شنبه 7 آذر 1394 ] [ 02:07 ق.ظ ] [ حمیدرضا گل محمدی تواندشتی ]